3 107 aktuálních nabídek
od 233 realitních kanceláří a soukromníků
RE/MAX Future nabízí

Pronájem Ostatních komerčních prostor 138 m²

Eliščino nábřeží, Hradec Králové

14 500 Kč/měsíc
+ služby

Ikona
třeba 250 000 Kč
Ikona
innogy přepis energií

Základní údaje

Datum vložení
30. dubna 2021
ID nemovitosti
312391
Plocha pozemku
138 m²
Plocha užitná
138 m²
Plocha zastavěná
1 564 m²
Energetická náročnost
G - Mimořádně nehospodárná
Stav objektu
Dobrý

Popis nemovitosti

Nabízíme vám k pronájmu nebytové prostory sálu s výčepem a propojeným salónkem, situované do 2. nadzemního podlaží budovy sportovního centra v obci a části obce Hradec Králové. Spolu s nimi se k pronájmu nabízejí na témže podlaží umístěné prostory toalet pro hosty.

Prostory sálu sestávají z jedné velké místnosti, propojené pojezdovou roletou s navazujícím salónkem. Podlahová plocha těchto prostor činí cca 125 m2. Prostory jsou nabízeny včetně vybavení pro posezení (celkem 15 stolů, dvanáct křesel a větší počet židlí), s tím, že jsou dále vybaveny dálkovým topením a závěsným osvětlením. Součástí sálu je v rohu umístěný výčep s barem a třemi barovými židlemi. Prostor výčepu s barem se nabízí jako nevybavený.

Prostory toalet pro hosty se nacházejí na chodbě vedle sálu, s tím, že jsou vybaveny čtyřmi pisoáry a třemi samostatnými klosety. Podlahová plocha těchto prostor činí cca 13 m2.

Uvedené prostory jsou takto jako celek nabízeny z důvodu praktičnosti a vzájemné využitelnosti, a nelze si tak pronajmout jen jejich určitou část.

Stav IS: dálkové topení, elektřina 230 V, rozvod studené a teplé vody, odpady svedeny do veřejné kanalizace. Odběr internetového signálu je na nájemci.

V rámci uvedené ceny lze parkovat jedno vozidlo ve dvoře TJ, ostatní pak vedle na placeném parkovišti.

Provoz budovy je zčásti (přes den) řízen recepcí, v ostatních, nájemcem provozovaných časech, zodpovídá tento za uzamčení společných částí a vchodu budovy.

Ihned k dispozici.

Cena: nájemné ve výši 14 500,- Kč měsíčně + záloha na elektřinu, stanovená dodatečně před uzavřením nájemní smlouvy + úhrada za dodávané teplo, teplou a studenou vodu a stočné, vypočtená na základě vyúčtování za předchozí období, jistota ve výši 43 500,- Kč, provize zprostředkovatele ve výši 14 500,- Kč včetně DPH.

Vhodné pro aktivity klubu, spolku, zájmového kroužku či jakéhokoliv jiného sdružení, jako prostory pro diskuse, volnočasové aktivity, soutěže či oslavy, v jedné z nejlépe situovaných budov v centru města v místě s perfektní občanskou vybaveností, rychlým dosahem všemi směry a frekventovaným spojením MHD.

Poloha na mapě

Dojezdová vzdálenost

Eliščino nábřeží, Hradec Králové
0 km (0 min)

Nemovitost nabízí

Slavomír Roll
Slavomír Roll
Kontaktovat prodejce
RE/MAX Future
Reklama
TOPlist TOPlist