4 542 aktuálních nabídek
od 293 realitních kanceláří a soukromníků
KOVA Reality s.r.o. nabízí

Dražba Ostatních komerčních prostor 2313 m²

Nádražní, Ústí nad Orlicí

2 960 000 Kč
Vyvolávací cena dražby

Základní údaje

Datum vložení 23. května 2023 ID nemovitosti KN011834
Plocha pozemku 938 m² Užitná plocha 2 313 m²
Plocha nebytová 2 313 m² Plocha zastavěná 938 m²
Energetiká náročnost G - Mimořádně nehospodárná (i) Dopravní spojení Vlak
Elektřina 230 V, 400 V Zdroje vody Veřejný vodovod
Způsoby vytápění Lokální - tuhá paliva Konstrukce Jiná
Druhy bytů Podkroví Inženýrské sítě Telefon
Vlastnictví soukromé Stav objektu Dobrý
Dražební vyhláška Znalecký posudek

Popis nemovitosti

Nabízím vám u exkluzivní nabídku aukčního prodeje bývalé výpravní budovy v železniční stanici Ústí nad Orlicí z roku 1874. Tato ohromující zděná stavba s jedinečnou sedlovou střechou nabízí jedno podzemní a tři nadzemní podlaží s podkrovím, a to na celkové ploše přibližně 2314 m2, zatímco zastavěná plocha činí 944 m2. Tato neobyčejná nemovitost se nachází přímo na ostrovním nástupišti u hlavní trati a přístup silničními vozidly je tedy omezen.

Budova je rozdělena do tří traktů - východního, středního a západního, které nabízejí různé možnosti využití. Střední trakt disponuje jedním nadzemním podlažím, zatímco východní trakt je částečně podsklepen a dále se rozprostírá na třech nadzemních podlažích a podkroví. Západní trakt je částečně podsklepen a nabízí dva nadzemní podlaží a půdu.

Tato historická budova je výjimečná díky svým uměleckořemeslným konstrukcím a prvkům, které zahrnují podlahy, římsy pod stropem, omítky a výmalby, vnitřní okenice, okna, dveře, kovová táhla, litinové konzolky a další kování oken a dveří. Při procházení těmito prostorami budete přeneseni do minulosti a oceníte jedinečnost a kvalitu ručně vyrobených detailů.

V současné době je zajištěno ústřední topení v části přízemí a v jednom z bytů je nově vybudované ústřední topení. Je třeba poznamenat, že není připojení na kotelnu a kotel, avšak kotelna je připravena s nově vyvložkovaným keramickým komínem. Ostatní části budovy byly v minulosti vytápěny kombinací pokojových kamen na tuhá paliva a elektřiny.

Pokud jste zaujati touto unikátní nemovitost a chtěli byste se o ni více dozvědět, rádi vám umožníme prohlídku tohoto fascinujícího místa. Prohlídky jsou však možné pouze po předchozí telefonické dohodě. Nechte se okouzlit historií a neuvěřitelným potenciálem, který tato budova nabízí.

Pro veškeré další informace a rezervaci prohlídky neváhejte kontaktovat našeho zkušeného makléře, který vám rád poskytne veškeré potřebné informace.

Nebuďte pozadu při této jedinečné příležitosti vlastnit kus historie v podobě bývalé výpravní budovy v Ústí nad Orlicí. Tento exkluzivní aukční prodej je určen pouze pro ty, kteří ocení neopakovatelný šarm a potenciál této nemovitosti.

Nenechte si ujít tuto vzácnou příležitost a kontaktujte nás ještě dnes!

Poloha na mapě

Dojezdová vzdálenost

Nádražní, Ústí nad Orlicí
0 km (0 min)

Nemovitost nabízí

 Ondřej Velemínský
Ondřej Velemínský
Kontaktovat prodejce
KOVA Reality s.r.o.
Reklama
TOPlist TOPlist