4 472 aktuálních nabídek
od 312 realitních kanceláří a soukromníků
Markéta Vašatová nabízí

Prodej Ostatních komerčních prostor 600 m²

Valdické Předměstí, Jičín

Základní údaje

Datum vložení 18. září 2023 ID nemovitosti 231614
Užitná plocha 600 m² Plocha nebytová 600 m²
Plocha zastavěná 284 m² Energetiká náročnost G - Mimořádně nehospodárná (i)
Dopravní spojení Vlak, Silnice Elektřina 230 V
Zdroje vody Veřejný vodovod Způsoby vytápění Ústřední - plynové
Konstrukce Zděná Inženýrské sítě Plyn
Parkování Parkování na ulici Patro 2.
Vlastnictví soukromé Stav objektu Dobrý

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji komerční nemovitost v Jičíně na Valdickém předměstí. Prodávaný dům se nachází v centru historického jádra města – v 1. pásmu městské památkové rezervace, na pěší zóně, v části s největší koncentrací obchodního a turistického ruchu. Okolní zástavbu tvoří převážně komerční objekty a obytné domy.
Dům má 3. nadzemní podlaží a je částečně podsklepený. V prvním nadzemním podlaží je prodejna papírnictví, hraček a skladové prostory. Vstup do domu je buď přes papírnictví nebo boční vstup chodbou. Ve druhém nadzemním podlaží se nacházejí dlouhodobě nevyužívané kancelářské prostory (8 místností). Je možné je rekonstruovat na byty nebo připravit znovu na provoz kanceláří. Ve třetím nadzemním podlaží je vyklízená půda, která nabízí potenciál krásného podkrovního bydlení.
Svislé konstrukce domu jsou zděné tl. 60 cm, stropy s rovným podhledem, krov dřevěný sedlový, krytina střechy z eternitových šablon zn. Beronit, klempířské konstrukce měděné, fasáda dobová s ozdobnými prvky a šambránou kolem oken, výlohy jsou dřevěné. Podlahové krytiny tvoří kombinace dlažby, linolea, dřevěných fošen a betonový povrch.
Dům pochází přibližně z roku 1889 a postupně v několika obdobích prošel rekonstrukcí. Je napojen veškeré inženýrské sítě: elektřinu, kanalizaci, vodovod a plyn. Rekonstrukce proběhly v letech 1997 – 2003. V prodejně - nová dlažba, nové omítky, nové dřevěné výlohy, nová elektroinstalace, plynový kotel. Ve 2 NP (kanceláře) – instalace nového balkonu včetně dveří. V podkroví - výměna střešních oken, nové podlahové dřevěné palubky.
Celkový technický stav domu odpovídá svému stáří a pravidelné údržbě. 2NP (kancelářské prostory) jsou dlouhodobě nevyužívané a vyžadují rekonstrukci.
Dům je vytápěn v prvním nadzemním podlaží plynovým kotlem a v druhém nadzemním podlaží elektrickými přímotopy. Každá místnost ve 2 NP má podružný elektroměr. Voda je v prvním nadzemním podlaží ohřívána plynovou karmou, ve druhém nadzemním podlaží elektrickým bojlerem.
Užitná plocha každého nadzemního podlaží je cca 200 m2, celková plocha je tedy cca 600 m2. Celková plocha pozemku je 349 m2, zastavěná plocha činí cca 284 m2 a 65 m2 je zahrádka za domem.
Financování pomůžeme vyřešit dle Vašich možností a požadavků. Těšíme se na Vás na prohlídce.

Nemovitost nabízí

 Markéta Vašatová
Markéta Vašatová
Kontaktovat prodejce
Markéta Vašatová
Reklama
TOPlist TOPlist