4 427 aktuálních nabídek
od 313 realitních kanceláří a soukromníků
NEXT REALITY GROUP a.s. nabízí

Prodej Ostatních komerčních prostor 500 m²

Horní Staré Město, Trutnov

Základní údaje

Datum vložení 13. září 2023 ID nemovitosti N101665
Plocha pozemku 768 m² Užitná plocha 500 m²
Plocha zastavěná 300 m² Energetiká náročnost G - Mimořádně nehospodárná (i)
Vlastnictví soukromé Stav objektu Dobrý

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji dvoupodlažní bytový dům se čtyřmi byty již dokončenými, jedním nedokončeným a podkrovím s možností vybudování dalších bytů. Dům stojí na konci Horního Starého Města v Trutnově, na hranici s obcí Mladé Buky. Je vhodný ke koupi jako investiční příležitost za účelem pronajímání jednotlivých bytů. Buď k dlouhodobému bydlení nebo vzhledem k blízkosti Krkonoš a skiareálů v okolí ke krátkodobým rekreačním pobytům.

Budova je podsklepená, se dvěma nadzemními podlažími, a podkrovím. Konstrukce objektu je tvořená zděnými stěnami na základech s izolací proti zemní vlhkosti (nopová folie). Stropy v přízemí jsou klenbové, z části rovné, v patře rovné – sádrokarton. Střecha je sedlová s plechovou krytinou, klempířské konstrukce z pozinkovaného plechu. Objekt je vybaven hromosvodem.

Vnější omítky jsou vápennocementové, z části poškozené a je vhodná jejich rekonstrukce. Vnitřní omítky jsou vápenné štukové, hladké. Schodiště je kamenné. Okna plastová izolační.

Podlahy obytných místností jsou kryté PVC, kobercem nebo dřevem. Koupelny, předsíně, přízemí i kuchyně jsou kryté keramickou dlažbou. V objektu je nový rozvod elektroinstalace, rozvod teplé a studené vody a vnitřní kanalizace, rozvod tepla, dále rozvod internetu a TV. Ohřev vody je v každém z bytů v elektrických bojlerech, v bytech v přízemí jsou bojlery kombinované. Kuchyně jsou vybaveny elektrickým sporákem a kuchyňskou linkou. V koupelně je umyvadlo, vana nebo sprchový kout a WC.

Vytápění je ústřední teplovodní s automatickým kotlem Ekoefekt 48 na tuhá paliva, třída kotle: 3, se zásobníkem na 3 dny, umístěným v samostatné místnosti navazující na jeden z bytů v přízemí. Rozvody tepla - pro každý byt je vytvořen samostatný okruh. Roční výdaje na topení pro celý dům cca 40.000,- Kč. Komín vyvložkovaný, komíny zakryty napoleonkami.

V podkroví je vybraný zásyp. Částečně daná izolace, vyvedená voda, odpady a elektrické rozvody – příprava pro další bytové jednotky.

Přední dřevěné dveře se světlíkem a starým kováním, jsou původní po renovaci (louhování a impregnace).

U dvou bytů je nově připraveno používat vodu na splachování ze studny, nebo případně ze zachytávané dešťové vody.

V domě se nacházejí následující byty. V 1. NP se nachází dva byty. Byt č. 1, podlahová plocha 98,41 m2, po renovaci, dispozice 3+1. Dále byt č. 2, podlahová plocha 85,18 m2, po renovaci, dispozice 2+1. K tomuto bytu náleží ještě 1 místnost, kterou tvoří kotelna. Je možnost kotelnu od bytu úplně oddělit a vstupovat do ní pouze z venku. Nyní je možnost jak z bytu, tak i z venku.

V 2. NP, se nachází tři byty. Byt č. 3 o výměře podlahové plochy 73,31 m2, po renovaci, dispozice 2+1. Byt č. 4 má výměru podlahové plochy 56,90 m2, po renovaci, dispozice 1+1. Byt č. 5 je nedokončený a je před kompletní rekonstrukcí. Výměru podlahové plochy má 79,90 m2, dispozice ještě neurčena. Doporučujeme prohlídku. Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N101665.

Poloha na mapě

Dojezdová vzdálenost

Horní Staré Město, Trutnov
0 km (0 min)

Nemovitost nabízí

 Jiří Jungman
Jiří Jungman
Kontaktovat prodejce
NEXT REALITY GROUP a.s.
Reklama
TOPlist TOPlist