4 488 aktuálních nabídek
od 299 realitních kanceláří a soukromníků
EVOLUCE reality nabízí

Prodej obchodu 61 m²

Dlouhá, Horní Staré Město, Trutnov

2 200 000 Kč
Cena včetně právních služeb a provize realitní kanceláře

Základní údaje

Datum vložení 21. února 2023 ID nemovitosti 22070JAK
Užitná plocha 61 m² Plocha nebytová 61 m²
Energetiká náročnost C - Úsporná (i) Dopravní spojení Vlak, MHD, Silnice
Elektřina 230 V Zdroje vody Veřejný vodovod
Způsoby vytápění Ústřední - dálkové Konstrukce Zděná
Parkování Parkování na ulici Vlastnictví soukromé
Stav objektu Dobrý

Popis nemovitosti

Prodej prostorné nebytové jednotky, umístěné v přízemí bytového domu v Trutnově – Horním Staré Městě, ul. Dlouhá, v tzv. Eurobytech. Nemovitost je v osobním vlastnictví.

Nebytová jednotka je stavebně rozdělena na dva samostatné obchodní prostory s vlastním zázemím. Každá provozovna má svůj vlastní vchod z veřejného prostranství a prosklenou výlohu. Přístup do provozoven je bezbariérový. První obchodní prostor zahrnuje prodejnu, kancelář, sklad, wc, výlevku a je pronajat k prodejním účelům (Pekařství u Kubíčka). Druhý obchodní prostor zahrnuje prodejnu, chodbu, wc, výlevku, sklad a je pronajat ke skladovým potřebám. Oba prostory jsou v místě prodejen vzájemně propojeny, tento vstup je nyní uzavřen. Lze však uvažovat o spojení provozoven a využití celého prostoru jednotky k jednomu účelu. Celková výměra podlahové plochy jednotky činí 61,35 m2, z toho plocha prodejní činí 43,77 m2

Jednotka je kolaudována jako dílna/provozovna, což umožňuje širokou škálu jejího využití – kanceláře, prodejny, služby (kadeřnictví, kosmetika, pedikúra, posilovna apod.), výrobna ad. Vzhledem k rozdělení jednotky lze prostory využít k odlišným podnikatelským účelům.

Nemovitost je umístěna v hustě obydlené lokalitě (sídliště Zelená louka), na exponovaném místě v blízkosti místní pošty a Zásilkovny, s dostatkem parkovacích míst v blízkém okolí. PENB C.

Cena za nemovitost činí 2.200.000,- Kč. Právní servis, advokátní úschova kupní ceny a další rozsáhlé služby realitní kanceláře jsou pro kupující zdarma.

EVOLUCE – realitní a hypoteční služby na jednom místě. Pro více informací, či sjednání prohlídky nás kontaktujte na tel. č. 603294634, emailu: jaklova@evolucereality.cz.

Poloha na mapě

Dojezdová vzdálenost

Dlouhá, Horní Staré Město, Trutnov
0 km (0 min)

Nemovitost nabízí

EVOLUCE reality
Reklama
TOPlist TOPlist