3 298 aktuálních nabídek
od 232 realitních kanceláří a soukromníků
iRealitka.cz nabízí

Prodej obchodu 3200 m²

Husova, Valdické Předměstí, Jičín

24 990 000 Kč
Cena včetně všech poplatků
Návštěvník
243
Již prohlíželo tuto nemovitost

Základní údaje

Datum vložení
7. prosince 2018
ID nemovitosti
N900460
Plocha celková
3 200 m²
Plocha pozemku
3 200 m²
Plocha užitná
3 200 m²
Plocha zastavěná
1 040 m²
Energetická náročnost
G - Mimořádně nehospodárná
Dopravní spojení
Autobus, Vlak, MHD, Silnice
Elektřina
230 V, 400 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zdroje vody
Veřejný vodovod, Místní zdroj
Způsoby vytápění
Ústřední - plynové, Ústřední - tuhá paliva, Ústřední - elektrické
Konstrukce
Zděná
Zdroje vody
Veřejný vodovod, Místní zdroj
Inženýrské sítě
Telefon, Internet, Kabelová TV, Plyn
Parkování
Parkování na ulici, Vlastní parkovácí stání
Stav objektu
Po rekonstrukci

Popis nemovitosti

Prodej investičně zajímavého obchodního prostoru s pozemkem o CP 3200 m2 v centru města Jičín. V objektu se nachází solná jeskyně a jídelna. Především ta poskytuje velký investiční potenciál, neboť se objekt nachází přímo u frekventované hlavní komunikace vedoucí do centra města. Navíc na pozemku je dostatek místa na parkování. Potažmo lze pozemek rozdělit a využít i pro jiné podnikatelské účely, např. ubytovna, samoobslužná myčka a další. Štít objektu je navíc velmi dobře viditelný ze zmíněné komunikace, což může sloužit jako lukrativní reklamní plocha (ať už pro objekt samotný nebo na nezávislý pronájem reklamní plochy).

Jídelna byla v provozu do ledna 2016, těšila se velké oblibě a dodnes je lidmi vyhledávána (přestože je v současné době uzavřena). Denně jídelna obsloužila 250 – 300 lidí a toto číslo by bylo možné navýšit o dalších 150 – 200 porcí v podobě rozvozu. Prostor jídelny se také pronajímal na různé akce jako např. rauty, oslavy a večírky.

Solná jeskyně je v provozu od března 2007. Fixní náklady na ni jsou minimální. Zařízení nevyžaduje vysoké odběry elektřiny, plynu a vody. Klientela zákazníků se skládá nejen z pravidelných návštěvníků, ale také z hostů okolních hotelů a tříd MŠ a ZŠ, se kterými je dohodnutá spolupráce. Prostor solné jeskyně je vybaven Wi-Fi připojením. Dále se zde nachází místnosti, kde lze provozovat další wellness služby či zřídit kanceláře. V minulosti zde bylo solárium, kosmetika a pedikúra. Další možností je pak vytvořit z prostoru recepce a okolních místností kavárnu či bar.

Dispozice solné jeskyně je následující: recepce, čekárna, jednací místnost, technická místnost, jeskyně, chodba a WC. Část budovy, kde se nachází jídelna, má dispozici: jídelna (předsálí), jídelna, kuchyň, kancelář WC.

Objekt s jídelnou a solnou jeskyní má rozlohu 580 m2. Druhý objekt, který se na pozemku nachází a slouží jako skladový prostor, se rozléhá na ploše 460 m2.

Objekt není zatížen žádnými právními vadami a lze jej tak financovat i úvěrem. Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat. Číslo zakázky: 900460

Poloha na mapě

Dojezdová vzdálenost

Husova, Valdické Předměstí, Jičín
0 km (0 min)

Nemovitost nabízí

iRealitka.cz
Reklama
TOPlist TOPlist