4 542 aktuálních nabídek
od 293 realitních kanceláří a soukromníků
EVROPA realitní kancelář VRCHLABÍ nabízí

Prodej obchodu 638 m²

Krkonošská, Vrchlabí (okres Trutnov)

Cena na dotaz
dohodou, včetně provize, včetně právního servisu

Základní údaje

Datum vložení 22. května 2023 ID nemovitosti 57505
Plocha pozemku 1 611 m² Užitná plocha 638 m²
Plocha zastavěná 506 m² Energetiká náročnost G - Mimořádně nehospodárná (i)
Dopravní spojení Autobus, Vlak, MHD, Silnice Elektřina 230 V, 400 V
Kanalizace Veřejná kanalizace Zdroje vody Veřejný vodovod
Způsoby vytápění Lokální - plynové, Lokální - elektrické Konstrukce Zděná
Inženýrské sítě Telefon, Plyn Příjezdy Asfalt
Stav objektu Dobrý

Popis nemovitosti

Exkluzivně Vám nabízíme prodej dvou řadových domů (č.p. 163 a 164) na Krkonošské ulici v centru města Vrchlabí. Ačkoli se jedná o řadové domy, mají skvělý přístup a dostatek parkovacích míst. Oba domy mají celkový pozemek o výměře 1611 m2, který probíhá přes celý blok a je tak bezproblémově přístupný (i pro nákladní vozy) z rovnoběžné ulice nábřeží Marie Kubátové. Na zastavěném pozemku o celkové výměře 506 m2 jsou dva domy a technické zázemí, které dnes sloužící jako skladové prostory. Dům poskytuje dle územního plánu mnoho možností využití. Například bytový dům, obchodní prostory nebo hotel s restaurací, což by svoji polohou a pozemkem do vnitrobloku bloku mělo smysl. Dům může mít až 4 nadzemní podlaží a zastavěnost pozemku je až 80%. V případě, že Vás tato nabídka zaujala, neváhejte se na makléře obrátit.

Domy byly postaveny v roce 1923 a od té doby prošly částečnou rekonstrukcí jako je oprava fasády, výměna oken, oprava střechy apod. V 1.PP se nachází několik sklepů o celkové ploše cca 70 m2 a jsou zde umístěny přípojky do domů. V 1.NP se nacházejí dva samostatné komerční - obchodní prostory, jedna bytová jednotka a technické zázemí k domům. Celková užitná plocha tohoto podlaží je 268 m2. Ve 2.NP jsou bytové dvě bytové jednotky z nichž každá z nich má přes 100 m2 a výšku stropů 385 cm. V podkroví domu je prostorná dvoupodlažní půda, která nabízí možnost úpravy a vestavby bytových jednotek, její světlá výška je 660 cm.

Domy jsou v udržovaném stavu a v současné době čekají na nového majitele, který by využil potenciál tohoto souboru nemovitostí. Domy jsou v památkové zóně, ale nejsou památkově chráněny.

Poloha na mapě

Dojezdová vzdálenost

Krkonošská, Vrchlabí (okres Trutnov)
0 km (0 min)

Nemovitost nabízí

 Ing. Lukáš Gašpar
Ing. Lukáš Gašpar
Kontaktovat prodejce
EVROPA realitní kancelář VRCHLABÍ
Reklama
TOPlist TOPlist