3 923 aktuálních nabídek
od 277 realitních kanceláří a soukromníků

Rezidenční domy U stadionu

ulice Dělnická, Vrchlabí

od 5.031.480 Kč
Zahájení výstavby:4/2019
Počet domů:12
Datum vložení:26. 4. 2019
Energetická náročnost: B - Velmi úsporná

Popis a vybavení nemovitosti

Prodej rezidenčních domů U Stadionu Vrchlabí, Podhůří - Harta.

Nabízíme dvanáct nízkoenergetických rodinných domů s dispozicí 5+kk s velikostí pozemků od 404 m2 do 821 m2. K výběru je 10 rodinných dvojdomků o zastavěné ploše 106 m2 a podlahové ploše 162 m2 a dva samostatné domy o zastavěné ploše 106 m2 a podlahové ploše 162 m2. Každý dům má terasu se vstupem z obývacího pokoje a garážové stání pro jedno auto s kůlnou.

Standardní vybavení domů je na vysoké kvalitní úrovni. Každý klient má možnost úprav interiéru dle svých potřeb rámci klientských změn a to jak dispozičních, tak povrchových úprav, dveří a zařizovacích předmětů. Každý dům má výstup z obývacího pokoje na budoucí terasu a kryté garážové stání pro jedno auto se skladem na kola, lyže a zahradní techniku. Nízkoenergetická konstrukce zaručuje ekonomický provoz domu. Obklad fasády je z palubek evropského modřínu působící přírodně a nenarušující podhorskou atmosféru. Vstupní slepá fasáda bude obrácená k ulici a otevřená fasáda s terasou bude orientována do jižní části zahrady. V obytné ulici mezi domy se zklidněnou dopravou budou vysázené stromy, instalované lavičky a pouliční osvětlení.

Lokalita je vhodná k trvalému i rekreačnímu bydlení. V docházkové vzdálenosti je školka, škola, fotbalový stadion, pošta, cca 3 Km Vrchlabí s veškerou občanskou vybaveností. V okolí domů je velké letní i zimní sportovní vyžití, které nabízejí místní hory. Ski areál Herlíkovice, Ski areál Černá Hora, Ski areál Špindlerův Mlýn, mnoho turistických tras a cyklostezek.

Financování zajištěno hypotečním úvěrem za výhodných podmínek.

V případě zájmu kontaktujte makléře:

Silvie Grohová
tel: 777 286 282
mail: grohova@nsgnemovitosti.cz
Kategorie
Energetická třída
B - Velmi úsporná
Počet domů:
12
Datum vložení:
26. 4. 2019

Poloha na mapě

Investor a prodejce:

NSG nemovitosti s garancí

NSG nemovitosti s garancí

Spojenecká 123
Trutnov
54101

Kontaktovat developera

Nevyplnujte

AntiSpam ochrana » součet čísel (5+5) je: (10)

zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

NSG nemovitosti s garancí

TOPlist TOPlist