4 954 aktuálních nabídek
od 309 realitních kanceláří a soukromníků

LOKALITA METEOR

Svobodné Dvory - Hradec Králové

od 2.050.000 Kč
Dispozice bytů:1+kk až 4+kk
Velikosti od:47 m2
Velikosti do:93 m2
Datum vložení:9. 6. 2015
Energetická náročnost: C - Úsporná

Popis a vybavení nemovitosti

V Hradci Králové v části Svobodné Dvory v ulici K Meteoru vzniká zcela nová „LOKALITA METEOR“ (více informací o lokalitě), která nabízí zcela nové moderní třípodlažní bytové domy. Projekt bude nabízet celkem 96 zcela nových bytových jednotek v šesti bytových domech se zahrádkami, terasami, balkony, garážemi a sklepy. V současné době jsou dostaveny a zkolaudovány dva domy, které nabízely celkem 32 bytových jednotek. Již dnes má 30 bytů své nové majitele, kteří si nové bydlení velmi chválí. Každý dům nabízí kromě bytových jednotek také garáže, sklepy, zahrádky a kolem domů mají vlastníci bytů možnost koupit parkovací stání.

V měsíci září 2015 byla pro velký zájem o byty zahájena IV. etapa výstavby. V současné chvíli již můžete vidět vznikající hrubou stavbu čtvrtého domu. Bytový dům bude mít stejné dispozice jako předchozí domy, pouze se změní jeho orientace. Nově bude dům zrcadlově otočen a zahrádky budou situovány na západní stranu. Právě nyní se podepisují první rezervace!!!

V září roku 2014 byla zahájena III. etapa výstavby. Třetí dům, který je dokončen a zkolaudován, má stejné dispozice a velikosti bytů jako druhý dům. Klienti se do nových bytů právě stěhují. Proto neváhejte, rezervujte si byt včas a získejte poslední volné byty. Byty jsou ihned k nastěhování.

V I. etapě výstavby, tj. v prvním zrealizovaném bytovém domě, jsme nabízeli 16 bytových jednotek. Nyní jsou v tomto domě, který nese č.p. 762 všechny jednotky VYPRODÁNY.

II. etapa výstavby, tj. výstavba druhého bytového domu, byla dokončena v lednu 2014. Také druhý dům nabízel od počátku 16 bytových jednotek s dispozicemi 1+kk až 4+kk s dalším příslušenstvím a součástmi jako první bytový dům. Aktuální stav naleznete pod nabídkou. Nyní jsou v domě č.p. 760 POSLEDNÍ DVĚ bytové jednotky 2+kk VOLNÉ. Byty jsou prodávány do osobního vlastnictví a lze jejich koupi financovat prostřednictvím hypotečního úvěru.

V budoucnu nám v lokalitě vzniknou další dva bytové domy, kde rovněž naleznete 3 nadzemní podlaží, ve kterých vznikne 32 nových bytových jednotek s dispozicemi 2+kk, 3+kk a 4+kk. Každý byt bude mít sklep, balkon nebo terasu a přízemní byty navíc zahrádku. V případě zájmu je možnost rovněž k bytům dokoupit garáž v přízemí každého domu nebo parkovací stání u domů. Čistě obytná plocha bytů se bude opět pohybovat v rozmezí od 49 m2 do 96 m2.
Energetická třída
C - Úsporná
Velikost nemovitostí:
47 m2 - 93 m2
Dispozice bytů:
1+kk až 4+kk
Datum vložení:
9. 6. 2015

Kontakt prodejce:

Donetta reality s.r.o.

Nemovitost nabízí

Donetta reality s.r.o.

Ulrichovo náměstí 737/3
Hradec Králové
50002

Kontaktovat developera

Nevyplnujte

AntiSpam ochrana » součet čísel (8+7) je: (15)

zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

Donetta reality s.r.o.

TOPlist TOPlist