4 954 aktuálních nabídek
od 309 realitních kanceláří a soukromníků

Domky Poběžovice

Poběžovice u Holic, okres Pardubice

od 3.867.460 Kč vč. DPH
Zahájení výstavby:08/2017
Počet domů:5
Velikosti od:96,3 m2
Velikosti do:98,6 m2
Datum vložení:10. 10. 2017
Energetická náročnost: B - Velmi úsporná

Popis a vybavení nemovitosti

Dovolte, abychom Vám představili náš záměr výstavby pěti rodinných domků v obci Poběžovice u Holic.

Základní myšlenkou bylo vytvoření příjemného místa pro bydlení 3-4 členné rodiny. Poběžovice nás oslovili svou polohou blízko Holic, která ovšem současně poskytuje dostatek klidu. Území jsme se snažili zpracovat jako samostatnou obytnou zónu s vlastním zakončením, které minimalizuje provoz. Naším záměrem není vytvoření satelitního města, ale příjemného místa kde se všichni znají a vzájemně respektují. K tomu by měla napomoci i naše dohoda s obcí Poběžovice, kdy komunikace po jejím dokončení včetně veřejného osvětlení bude převedena do majetku obce. To by mělo v budoucnu zabránit případným majetkoprávním sporům a narušení dobrých sousedských vztahů.

Samotné domky jsou umístěny v širším centru obce Poběžovice v návaznosti na původní zástavbu. Pozemky jsou rovinné s krásným výhledem do krajiny, při dobré viditelnosti až na Orlické Hory a Krkonoše.

Pro náš záměr jsme vybrali dnes nejžádanější typ domku tzv. BUNGALOV. Jedná se tedy o domky jednopodlažní, bez podsklepení a podkroví, se sedlovou střechou. Zastavěná plocha se pohybuje od 100 m2 do 110 m2.

Dispozice všech domků je 4+kk, kdy každý domek má prostorný obývací pokoj s kuchyňským a jídelním koutem, ložnici a dva obytné pokoje. Dále pak samozřejmě technické a sociální zázemí.

U všech domků bylo snahou uspořádání do tvaru písmene L tak, aby bylo možné vytvořit uzavřenou terasu s orientací na jih nebo jihozápad.

Parkování je řešeno pro jedno vozidlo s umístěním vždy od komunikace tak, aby mohlo být v budoucnu případně zastřešeno.

ENERGIE
V současné době je důležitou otázkou i energetická náročnost staveb a to ne pouze z hlediska vytápění a ohřevu užitkové vody, ale celkové spotřeby energií v průběhu celého roku. Základním prvkem k dosažení co nejlepšího výsledku v této disciplíně je certifikovaný stavební systém společnosti Stavitelství Kašpar s.r.o., kdy celkový tepelný odpor obvodové stěny stěny je R = 5,88 W/m2K (více informací v záložce Stavební Systém). Další důležitou součástí je topný systém, kdy Vám nabízíme výběr ze dvou variant – kombinovaná soustava s elektrokotlem nebo tepelné čerpadlo na bázi voda – vzduch. Obě tyto možnosti s sebou nesou další úsporu v podobě až 20 denní spotřeby energie v nízkém tarifu.

Další úsporu, a to ve spotřebě vody jsme vyřešili instalací retenčních nádrží, kdy zadrženou dešťovou a přečištěnou splaškovou vodu lze v letních měsících použít k závlaze zahrad.

ODVODNĚNÍ
V Poběžovicích se nenachází veřejná kanalizace ani vodoteč, kterou by bylo možné využít pro odvedení srážkových a splaškových vod. Vše je tedy nutno řešit samostatným vsakováním přímo na pozemcích. Systém vsaků byl vytvořen na základě odborných hydrogeologických průzkumů přímo v dané lokalitě a splňuje všechny současné normy a požadavky.
Kategorie
Energetická třída
B - Velmi úsporná
Velikost nemovitostí:
96,3 m2 - 98,6 m2
Počet domů:
5
Datum vložení:
10. 10. 2017
Volné nemovitosti:

Volné nemovitosti developerského projektu

zobrazit vše (1)

Poloha na mapě

Kontakt prodejce:

MAX SERVISNÍ CENTRUM s.r.o.

Nemovitost nabízí

MAX SERVISNÍ CENTRUM s.r.o.

Kunětická 2534/2
Praha
12000

Kontaktovat developera

Nevyplnujte

AntiSpam ochrana » součet čísel (4+2) je: (6)

zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

MAX SERVISNÍ CENTRUM s.r.o.

TOPlist TOPlist