4 966 aktuálních nabídek
od 315 realitních kanceláří a soukromníků

Bydlete na výsluní

ul. Ambrožova, Třebechovice pod Orebem

od 1.072.500 Kč
Počet pozemků:24
Velikosti od:715 m2
Velikosti do:1266 m2
Datum vložení:18. 1. 2018

Popis a vybavení nemovitosti

Bydlení na výsluní je projektem zaměřujícím se na rodiny, které touží po vlastním bydlení.

Bydlení na výsluní snoubí klid a pohodu malé obce se službami města. Jižně svažitá poloha pozemků zajistí po celý den přísun slunce na Váš pozemek a výhled do okolní zeleně.

K prodeji nabízíme 24 stavebních pozemků v obci Třebechovice pod Orebem. Pozemky jsou v územním plánu určeny k výstavbě samostatně stojících rodinných domů.

Nachází se v klidné severní části obce mimo hlavní komunikaci, avšak stále v těsné blízkosti centra. Nově budovaná čtvrť bude napojena na ulice B. Němcové a Ambrožovu. Povrch komunikace a chodníků bude tvořen zámkovou dlažbou, do které zapustíme veřejné osvětlení.

Na hranici pozemků jsou tyto sítě: Vodovodní přípojka, elektrická přípojka, přípojka plynu, přípojka kanalizace.
Velikost nemovitostí:
715 m2 - 1266 m2
Datum vložení:
18. 1. 2018
Stránka projektu:

Poloha na mapě

Kontakt prodejce:

Bydlete na výsluní

Nemovitost nabízí

Bydlete na výsluní

Ambrožova
Třebechovice pod Orebem
50346

Kontaktovat developera

Nevyplnujte

AntiSpam ochrana » součet čísel (5+7) je: (12)

zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

Bydlete na výsluní

TOPlist TOPlist