4 449 aktuálních nabídek
od 315 realitních kanceláří a soukromníků
Luxent s.r.o. nabízí

Prodej bytu 3+kk 81 m²

Harrachov (okres Jablonec nad Nisou)

Základní údaje

Datum vložení 30. března 2023 ID nemovitosti HP2-4
Užitná plocha 81 m² Energetiká náročnost B - Velmi úsporná (i)
Balkóny Balkon Patro 1.
Vlastnictví soukromé

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji apartmán o dispozici 3+kk, obytné ploše 72,1 m2 a podlahové ploše 76,8 m2 s balkonem 9,2 m2, který se nachází ve 2. nadzemním podlaží nově vznikajícího projektu HARRACHOV PEAKS.

Projekt je dokončen a zkolaudován! Připravujeme Dny otevřených dveří a developer nyní nabízí vybavení bytu až do výše 700.000 Kč v ceně (dle typu bytu). Akce je platná do konce roku 2023.

Tato nová stylová horská rezidence Harrachov Peaks sestává ze 16 moderních, útulných apartmánů o dispozicích od 1+kk až po mezonety 4+kk a velikostech od 56 do 166 m2, z nichž zbývá k prodeji ještě 13. Všechny byty jsou s výhledem na vrcholky okolních hor, každý s terasou nebo balkonem. Tento nový apartmánový dům s wellness a fitness je situován přímo v lyžařském a rekreačním středisku – v oblíbené krkonošské lokalitě města Harrachov.

Svým konceptem uspokojí jak zájemce o druhé rodinné či individuální bydlení v Krkonoších, tak investory se záměrem užívat apartmán částečně a ve zbývajícím čase jej otevřít pro výnosové krátkodobé pronájmy. Projekt HARRACHOV PEAKS nabídne vysoký standard vybavení apartmánů, doplněný projektovým soukromým fitness a wellness se saunou a vířivkou. Parkovat budou noví majitelé v garáži domu a na soukromém parkovišti.

Lokalita Harrachova, mezinárodně známá díky skokanskému můstku pro lety na lyžích, nabízí širokou škálu vyžití napříč sezónami při zimních i letních sportech, pro milovníky adrenalinu i pokojné dovolené s dětmi či bez. Občanská vybavenost Harrachova s vybranými restauracemi, obchody, půjčovnami sportovního vybavení, sportovními školami i kulturními akcemi se neustále rozvíjí a zvyšuje komfort osobitého života v tomto městě. Najděte si druhý domov v horách – HARRACHOV PEAKS – jako jistotu klidu a soukromí při odpočinku i ve vašem volnočasovém aktivním životě.

Součást developerského projektu

HARRACHOV PEAKS

Developerský projekt

Nová stylová horská rezidence Harrachov Peaks sestává ze 16 moderních, útulných apartmánů o dispozicích od 1+kk až po mezonety 4+kk a velikostech od 56 do 166 m2.Všechny apartmány mají své balkony nebo terasy s výhledy na vrcholky okolních hor nebo do přírody kolem domu. Každý má také svou komoru nebo sklep a lze k němu dokoupit parkování v garáži domu nebo na soukromém venkovním parkovišti hned u domu. V přízemí rezidence je navíc společné wellness se saunou a fitness, které umocní komfort tohoto designového horského bydlení. Výstavba projektu úspěšně pokračuje… více informací

Poloha na mapě

Dojezdová vzdálenost

Harrachov (okres Jablonec nad Nisou)
0 km (0 min)

Nemovitost nabízí

 Ing. Šárka Tichá
Ing. Šárka Tichá
Kontaktovat prodejce
Luxent s.r.o.
Reklama
TOPlist TOPlist