4 925 aktuálních nabídek
od 309 realitních kanceláří a soukromníků
NEXT REALITY GROUP a.s. nabízí

Prodej bytu 3+kk 58 m²

Studánka, Pardubice

Základní údaje

Datum vložení 9. března 2022 ID nemovitosti N91880
Užitná plocha 58 m² Energetiká náročnost G - Mimořádně nehospodárná (i)
Vlastnictví soukromé Stav objektu Bezvadný

Popis nemovitosti

Chcete bydlet v jednom z nejmodernějších bytů v Pardubicích?

Nabízíme Vám byt se zahradou v jedinečném projektu v Pardubicích – v exkluzivní lokalitě Studánka. Jedná se o kompletně novou jednotku 3+kk o velikosti 58m2, která se nachází v přízemí zděného domu umístěného v klidné ulici s rodinnými domy. V bytě je nasazena technologii Smart Home ,,CHYTRÁ DOMÁCNOST´´. Smart Home můžete ovládat jako každou jinou domácnost jak jste zvyklí (ručně), ale navíc jí můžete ovládat mobilním telefonem a nebo dokonce jen hlasem. Na Smart Home je napojeno vše od světel a zásuvek po topení, klimatizaci, elektroniku. Dále si můžete například pomocí hlasu pustit svoji oblíbenou hudbu, vypnout světlo v kuchyni nebo si nechat z reproduktorů přečíst předpověď počasí na zítra.

Další nespornou výhodou tohoto bytu (zejména v této době) je vytápění moderním tepelným čerpadlem. To zajistí nejmenší možné náklady na vytápění a zároveň nejlevnější tarif na veškerou spotřebovanou elektrickou energii bytě. Zejména v letních měsících oceníte klimatizaci, která zajistí pohodu i v nejteplejších měsících.

V létě si můžete něco ugrilovat s přáteli na svojí části zahrady o velikosti 64 m2, která je navždy k užívání pouze pro tuto bytovou jednotku. Zdarma Vám zajistíme nejvýhodnější financování na trhu. Přijďte se podívat na tento unikátní projekt! Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N91880.

Poloha na mapě

Dojezdová vzdálenost

Studánka, Pardubice
0 km (0 min)

Nemovitost nabízí

 Jan Kmoníček
Jan Kmoníček
Kontaktovat prodejce
NEXT REALITY GROUP a.s.
Reklama

Budete potřebovat?

Sádrokartonáři
Sádrokartonáři

Rostislav Fiala

Adresa: Fibichova 838, Přelouč, 53501
Email: 68rostaf@gmail.com
Web: https://www.sadrokartonyfiala.eu
TOPlist TOPlist