3 298 aktuálních nabídek
od 232 realitních kanceláří a soukromníků
Jiří Šimon - výjimečné realitní služby nabízí

Prodej bytu 2+kk 38 m²

Vítkovice (okres Semily)

Fotky 10
4 140 000 Kč
cena obsahuje DPH a parkovací stání
Návštěvník
49
Již prohlíželo tuto nemovitost

Základní údaje

Datum vložení
4. ledna 2021
ID nemovitosti
274
Plocha pozemku
38 m²
Plocha obytná
38 m²
Plocha užitná
38 m²
Energetická náročnost
B - Velmi úsporná
Vlastnictví
soukromé
Stav objektu
Po rekonstrukci

Popis nemovitosti

Jmenuji se František! Více info o tomto a dalších apartmánech v projektu najdete na Rezidence-Frantisek.cz
Stojím hned vedle kostela ve Vítkovicích v Krkonoších č.p. 20 a mými bývalými pány byli farář František a František varhaník z místní farnosti. Kostel od roku 1784 do dnešního dne slouží svému původnímu účelu, ale já již delší dobu neměl žádné využití a trochu jsem chátral. V nedávné době mi však noví majitelé vdechli nový život a našli pro mě nové uplatnění. Mé interiéry i exteriéry byly s velkou citlivostí rekonstruovány v původním barokním stylu. Aktuálně u mě najdete 10 apartmánů, které si můžete koupit do svého vlastnictví. Jsem ve skvělé kondici, spojuji moderní bydlení, technologie, historii a skvělé místo v unikátní nabídku. Právě nyní hledám své nové pány, kteří by chtěli v této krásné lokalitě trávit svůj volný čas.
Možností, jak se smysluplně zabavit, najdete v okolí více než dost, a to jak v zimní, tak letní sezóně. V zimě si u mě můžete nasadit lyže a sjet pouhých pár metrů k lanovce Aldrov nebo kousek popojet autem a lyžovat na Horních Mísečkách - Špindlerově Mlýně, kde se před vámi rozprostírají kilometry těch nejlepších sjezdových tratí v ČR. Pokud preferujete běžky, budete v okolí těžko hledat lepší výchozí bod jako třeba v Peci pod Sněžkou, Svatém Petru nebo ve Špindlerově Mlýně. Apartmány budou vybaveny systémem inteligentního řízení domácnosti pomocí technologie KMX, která vám umožní kompletní ovládání všech funkcí pomocí vašeho mobilního telefonu. Budete si moci na dálku zatopit, ovládat světla nebo třeba zkontrolovat jestli jsou zavřená okna. Budete tak mít svůj apartmán kdykoliv a kdekoliv pod kontrolou.
Pokud uvažujete nad koupí jako investicí, tak bude na místě zajištěn správce objektu, který za vás může řešit krátkodobé pronajímání vašich klientů vč. předávání a úklidu vašeho apartmánu.
Když se v létě budete vracet z túry nebo z cyklovýletu, budu na vás vždy čekat s otevřenou náručí. A když se vám nebude nikam chtít, jsem k dispozici jako příjemný společník pro váš odpočinek. Navíc mám pro vás rezervované i parkovací místo. Nyní si již stačí jen níže vybrat z nabídky 10 apartmánů, které jsou pro vás připravené.

Apartmán 01 s dispozicí 2+kk je umístěný v prvním nadzemním podlaží Rezidence František. Jeho výměra je 37,7 m2 a jeho součástí je také parkovací místo u rezidence.

Více informací o projektu a nabídku dalších apartmánů najdete na Rezidence-Frantisek.cz

Poloha na mapě

Dojezdová vzdálenost

Vítkovice (okres Semily)
0 km (0 min)

Nemovitost nabízí

Jiří Šimon - výjimečné realitní služby
Reklama
TOPlist TOPlist