3 107 aktuálních nabídek
od 225 realitních kanceláří a soukromníků
TIDE REALITY,spol. s r.o. nabízí

Prodej bytu 2+kk 52 m²

Labská, Vrchlabí (okres Trutnov)

Fotky 6
4 769 500 Kč
Návštěvník
54
Již prohlíželo tuto nemovitost

Základní údaje

Datum vložení
24. února 2021
ID nemovitosti
N04279
Plocha obytná
49 m²
Plocha užitná
52 m²
Energetická náročnost
C - Úsporná
Vlastnictví
soukromé

Popis nemovitosti

Prodej apartmánu v novém komplexu na břehu Labe v kouzelném místě v centru Vrchlabí. Nově stavěné apartmány Riverside Vrchlabí se mohou stát vaší základnou pro zimní i letní dovolenou i výnosnou investicí. Díky poloze nedaleko náměstí máte k dispozici veškeré zázemí tohoto podhorského města. Skibusem je snadno dosažitelný skiareál Herlíkovice-Bubákov, v blízkosti se nalézají další 3 oblíbená lyžařská střediska včetně 14 km vzdáleného Špindlerova Mlýna.

Dvojice bytových domů na obou březích Labe vytvoří obytný komplex spojený soukromou lávkou. Na prodej je celkem 56 apartmánů a více než 60 parkovacích stání, v první etapě je nabízeno 32 bytů. Zázemí domů budou tvořit lyžárny, kolárny a společná recepce.

Nabízený apartmán (B 306) o velikosti 2+kk situovaný ve 3. nadzemním podlaží bude mít podlahovou plochu 45,5 m2 a balkon o ploše 3,6 m2. Je orientován k Labi směrem do klidné části Vrchlabí s nízkopodlažní zástavbou. Součástí ceny je garážové stání na zakladači a vyhrazené místo v lyžárně.

Všechny apartmány budou kolaudovány jako bytové jednotky a poskytnou veškerý komfort, standardní vybavení budou tvořit dřevěná eurookna, obložkové zárubně, prakticky řešené podlahové krytiny. V domě B bude plynová kotelna zajišťující přes stanice Meibes topení a ohřev teplé vody. Jednotky budou napojeny na Internet.

Termín dokončení: podzim 2022.

Poloha na mapě

Dojezdová vzdálenost

Labská, Vrchlabí (okres Trutnov)
0 km (0 min)

Nemovitost nabízí

TIDE REALITY,spol. s r.o.
Reklama
TOPlist TOPlist